JOHN WİCK 2’ Şubat 2017’de Vizyonda!

ABD yapımı ‘Matrix’ filminin yıldızları Keanu Reeves ve Laurence Fishburne’un yeniden bir araya geldiği John Wick serisinin ikinci filmi geliyor.

İLK UZUN FRAGMAN

Filmin ilk uzun fragmanı, New York Comic Con etkinliğinde yayınlandı. ‘John Wick: Chapter 2’ adlı aksiyon filminin heyecanla beklenen fragmanında, John Wick kendini bu kez İtalya’nın başkenti Roma’da buluyor.

AKSİYON TAM GAZ

John Wick, aksiyon dozajının ilk filmde olduğu gibi devam ettiği ikinci filmde, ‘kötü adamların’ buluştuğu The Continental Hotel’e gelmeye devam ediyor.

DETAYLAR GİZLİ

Fragman dışında kalan tüm detaylarının gizli tutulduğu ‘John Wick: Chapter 2’de Keanu Reeves ve Laurence Fishburne’un yanı sıra Ona Common, Bridget Moynahan, Ian McShane ve John Leguizamo gibi isimler de yer alıyor.

ŞUBAT’TA VİZYONDA

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski’nin üstlendiği filmin, Şubat 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

EMEKLİ TETİKÇİ

İlk filmde John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur.

KÖPEĞİ ÖLDÜRÜLDÜ

Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür.

MAFYA BABASI ESKİ ORTAĞI

Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır.

İNTİKAM ARAYIŞI

Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer.

FRAGMAN YAYINDA

Reklamlar