KENDİNE HAS CAZ” Bozburun’da Başlıyor!

“Kendine Has Caz” konserleri Eylül ayında Bozburun Yacht Club’ta caz severleri bir araya getirecek. 01-02 Eylül’de gerçekleştirilecek etkinlikte Elif Çağlar Trio ve Bilal Karaman sahne alacak.

Eylül ayının başında Marmaris Bozburun’da olacakları bir sürpriz bekliyor. Türkiye caz sahnesinin önemli isimleri 01-02 Eylül 2017 tarihlerinde Bozburun Yacht Club Hotel’de düzenlenecek konserlerde sahne alacak. Kendine Has sponsorluğunda, Bozburun Yacht Club Hotel ve nu-DC Organizasyon işbirliği ile düzenlenen “Kendine Has Caz” günlerinde Bozburunlular ve tatilciler cazın tadını çıkaracak.

Dinleyicilerin ücretsiz olarak katılabileceği konserlerin ilk gününde 01 Eylül Cuma akşamı 22:00’de Elif Çağlar Trio sahnede olacak. Elif Çağlar’a piyanoda Çağrı Sertel, kontrbasta Volkan Hürsever eşlik edecek.

02 Eylül Cumartesi akşamı 22:00’de ise Bilal Karaman solo konseriyle Bozburun’un eşsiz atmosferine farklı bir renk getirecek. Ünlü gitaristin konserinin ikinci yarısında Elif Çağlar kendisine vokalde konuk olacak.

Öğle saatlerinde gerçekleştirilecek plak dinletilerinde ise Bozburun Yacht Club sakinlerine unutulmaz caz klasikleri eşlik edecek. Plaktan yayınlanacak eserler hakkında bilgilerin de paylaşılacağı saatlerde tam bir caz şöleni yaşanacak.

Bunun yanında “Kendine Has Caz” katılımın ücretsiz olacağı konserlerde sınırlı sayıda yer olacağından katılmak isteyenlerin önceden rezervasyon yaptırmaları konusunda uyarıyor.

Adres: Adatepe Cad. No:155/1 Yeşilova Cad. Bozburun, Marmaris

Rezervasyon: 252 456 21 92