Zorlu PSM ’de Bu Hafta ( 23 – 29 Aralık 2019)

Zorlu PSM’de 2019’un son haftasında da eğlence artarak devam ediyor.

Ses dalgaları ile bize mutluluk, melankoli ve tutku dolu bir dünyanın kapısı açmaya hazırlanan AyşeDeniz Gökçin ile nadiren görülen bir trio formatı olan piyano, beş telli kontrbas ve Türk vurmalı enstrümanlarının bir araya geldiği, müziğin farklı renklerini buluşturan “JazzArk Project” projesiyle Baki Duyarlar piyano tınıları ile haftaya renk katacak. Teknoyu bir sanata dönüştüren “We Luv Techno!” serisi kapsamında teknonun sevilen isimleri Kobosil, FJAAK ve DJ NIKK’in yanında sevilen seri Lokalize kapsamında yerli alternatif sahnenin önde gelen ekiplerinden “Dolu Kadehi Ters Tut” da performansları ile izleyicilere enerjinin bir an olsun düşmeyeceği bir hafta sunmaya hazırlanıyor.

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 23 – 27 ARALIK // touché // 21.00

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki süpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da izlenebilecek.

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

Bilet Fiyatları:

Tam – 84.75 TL

Öğrenci – 49.50 TL

GERÇEK // 23 ARALIK PAZARTESİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu ortak yapımı olarak sahnelenen ve The Guardian gazetesi tarafından “çağımızın en heyecan veren oyun yazarı” olarak nitelendirilen Fransız romancı ve oyun yazarı Florian Zeller’ın eserinden uyarlanan “Gerçek”, güldürmeye devam ediyor.Nefes kesen anlarıyla her sahnede seyircinin algısını değiştirmeyi başaran ve şaşırtan oyunun kadrosunda değerli oyuncular Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan ve Özge Özder yer alıyor. Dostluk, şüphe, ihanet ve gerçek kavramlarını ele alan oyun, deneyimli yönetmen Mehmet Ergen rejisi ile tiyatro severlere hafızalara kazınacak bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 110.00 TL

2. Kategori – 88.00 TL

Öğrenci – 55.00 TL

CMYLMZ – DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS // 23 ARALIK PAZARTESİ // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus şovunun gösterileri ile Aralık ayında da Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

*Biletler Tükendi

VESTEL GURURLA YERLİ KONSERLERİ: AYŞEDENİZ GÖKÇİN ”MOTUS”// 25 ARALIK ÇARŞAMBA // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

Latince “duyguların hareketi” anlamına gelen “MOTUS” AyşeDeniz’in yeni albümünden ilham alan bir piyano gösterisi olarak seyirciyi selamlamaya hazırlanıyor. Sanatçının müzik aracılığıyla dinleyicilere kendi duygularını iletme gücünü göstermek için bu ismi seçen AyşDeniz, ses dalgaları ile bize mutluluk, melankoli ve tutku dolu bir dünyanın kapısı açacak. Yeni bestelerini hem çalıp hem anlatacağı bu stand up tarzı konseri ile AyseDeniz Gökçin, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında, 25 Aralık’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.30

AyşeDeniz: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Tam 132.00 TL Öğrenci 108.00 TL

2. Kategori – Tam 99.00 TL Öğrenci 81.00 TL

DUYGU SOYLU // 25 ARALIK ÇARŞAMBA // touché // 21.00

Caz, funk, r&b ve pop müziğe uzanan geniş repertuarı ile keyboardda Muzaffer Nezihi Egelioğlu, davulda Nedim Ruacan, gitarda Gökay Semercioğlu, basgitarda Caner Üstündağ ve saksafonda Batu Şallıel’den oluşan orkestrasıyla Duygu Soylu yeni yıla sayılı günler kala touché sahnesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Duygu Soylu: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 99.00 TL

ALICE MÜZİKALİ // 25 – 26 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılmış, dünya edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelenerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyi selamlıyor! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.

Bilet Fiyatları:

VIP – Tam: 318.00 TL – Öğrenci: 258.00 TL

1. Kategori – Tam: 271.00 TL – Öğrenci: 220.00 TL

2. Kategori – Tam: 230.00 TL – Öğrenci: 187.00 TL

3. Kategori – Tam: 168.00 TL – Öğrenci: 137.00 TL

4. Kategori – Tam: 131.00 TL – Öğrenci: 107.00 TL

5. Kategori – Tam: 111.00 TL – Öğrenci: 91.00 TL

*Öğrenci biletleri sınırlı sayıdadır.

BAKİ DUYARLAR JAZZARK PROJECT // 26 ARALIK PERŞEMBE // touché // 21.00

Nadiren görülen bir trio formatı olan piyano, beş telli kontrbas ve Türk vurmalı enstrümanlarının bir araya geldiği, müziğin farklı renklerini buluşturan “JazzArk Project” eski Türk usullerini ve makamlarını caz müziğin modern tınılarıyla buluşturuyor. Vurmalı çalgılarda Mehmet Akatay, kontrbasta Kristian Lind ve piyanoda Baki Duyarlar’ın seslere hayat verdiği “JazzArk Project” 26 Aralık’ta touché’de dinleyicilere eşsiz bir deneyim yaşamaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Baki Duyarlar – Jazzark Project: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 80.25 TL

THUG LIFE – XiR & ŞAM // 27 ARALIK CUMA // %100 STUDIO // 21.00

İstanbul’un en sevilen ve en eğlenceli parti serisi Thug Life, “Angela Merkel” parçasıyla tanıdığımız, son zamanların başarılı rap sanatçılarından Xir ve genç yaşından beri rap müziğine hayatını adamış Şam’ı, dans ve beat dolu bir gece için 27 Aralık’ta Thug Life kapsamında, %100 Studio’da ağırlıyor. Dans etmekten yorgun düşeceğiniz bu unutulmayacak rap performanslarından önce setin başına Da Poet geçerken, kapanışı yüksek enerjisiyle DJ Big Poppa yapacak! Rap fırtınalarının eseceği bu parti için 27 Aralık akşamı için yerinizi almayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

Ön Satış – 82.50 TL

Öğrenci – 60.50 TL

WE LUV TECHNO! INTENSE: FJAAK (LIVE) – KOBOSIL – NIKK // 27 ARALIK CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 23.00

Techno’yu bir sanata dönüştüren seri We Luv Techno!; daha karanlık, daha güçlü ve mekansal seslerden yararlanan bir techno sound geliştirerek ünü kısa sürede dünyaya yayılan Kobosil, yakaladıkları enerjik techno sound’larını sofistike aranjmanlar ile atmosferik ve ambient tınılarla buluşturan FJAAK ve House ve techno’yu kendi dokunuşlarını da eksik etmeden harmanlayabilen yetenekli DJ NIKK ile 27 Aralık’ta Turkcell Sahnesi’nde INTENSE bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Backstage – 275.00 TL

Genel Satış – 132.00 TL

LOKALİZE: DOLU KADEHİ TERS TUT // 28 ARALIK CUMARTESİ // %100 STUDIO // 21.30

2014 yılında Mürsel Oğulcan Ava ve Uğurhan Özay’ın bir araya gelerek kurdukları Dolu Kadehi Ters Tut, ilk albümlerini 2015 yılı sonunda, evde kaydetti. Takip eden yılın sonuna kadar bir nevi “hobi” gibi sürdürdükleri bu uğraşlarına mesleklerinden ayrılıp odaklanmalarıyla beraber grup hızla Türkiye’nin farklı şehirlerinin önemli mekanlarında sahne alan bir isim haline geldi. En başından beri yolculuklarını bağımsız sürdüren ikili, 2019 Nisan ayında kendi tabirleriyle “uzun süredir hayalini kurdukları” albümlerini yayınladı. Lokalize serisi kapsamında 28 Aralık’ta %100 Studio’da sahne almaya hazırlanan yerli alternatif sahnenin önde gelen ekiplerinden Dolu Kadehi Ters Tut için yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

Kapı Açılış: 20.30

Dolu Kadehi Ters Tut: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış – 66.00 TL

Öğrenci – 55.00 TL

90’LAR TÜRKÇE POP PARTİSİ // 28 ARALIK CUMARTESİ // TURKCELL SAHNESİ – SAHNE ÜSTÜ AYAKTA // 21.00

Zorlu PSM’nin vazgeçilmez parti serisi TBT 90’lar Türkçe Pop Party bu kez yeni yıla özel formatıyla 90’lı yılların efsanelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sibel Alaş, Çelik, Grup Vitamin, Mansur Ark ve Yonca Evcimik’in hafızalarımıza kazınan, çok sevdiğimiz ve ezbere bildiğimiz şarkılarını canlı performansları ile dinleyeceğimiz bu gece DJ’ler Şener Çetin ve Hakan Küfündür de setin başına geçerek 2019’u uğurlamaya hazırlanıyor. 90’lar konseptli 2019 vedası için 28 Aralık’ta Turkcell Sahnesi’nde yerinizi almayı unutmayın.

Bilet Fiyatları:

Ön Satış – 88.00 TL

STANDARDS & İPEK DİNÇ – CHRISTMAS SPECIAL // 28 ARALIK CUMARTESİ // touché // 21.30

Güçlü sesi ile uluslarası pek çok festival ve yarışmadan ödül ve dereceler alan İpek Dinç Yüce, klasik ve modern caz standartlarının yanı sıra funk ve latin müziğinin sevilen parçalarını yorumlayan Standards ile yılbaşına özel performans ve repertuvarları ile touché’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Piyanoda Coşkun İnsel, basta Avusturya Başkonsolosu Gerhard Lutz, saksafonda Siney Yılmaz ve davulda Mehmet Ali Şimayli’nin eşlik edeceği kışın ortasında içimizi ısıtmaya “Christmas Special” performansları ile 28 Aralık’ta touché izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 19.00

Standards & İpek Dinç – Christmas Special: 21.30

Bilet Fiyatları:

Ön Satış – 110.00 TL

BOLŞOY BALESİ GÖSTERİMLERİ: FINDIKKIRAN // 29 ARALIK PAZAR // SKY LOUNGE // 16.00

Tarihin bilinen en eski bayram klasiklerinden biri olan büyülü macera, Marie’nin kurşun askerinin Noel Arifesi’nde birdenbire gerçek bir prense dönüşmesiyle başlıyor. İhtişamlı Bolşoy prodüksiyonu ile tekrar hayat bulan bu zamansız hikâye, her yaştan izleyiciyi büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Rus efsanesi Tchaikovsky’nin paha biçilmez müziğine dans eden kar taneleri ve kurşun askerlerle süslenen büyüleyici bir sahneeşlik ediyor.

*Lütfen dikkat: Etkinlik Bolşoy Balesi performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir

Bilet Fiyatları:

Tam – 44.00 TL

Öğrenci – 27.00 TL

EROL EVGİN YENİ YIL KONSERİ // 29 ARALIK PAZAR // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, 29 Aralık 2019 Pazar akşamı saat 21.00’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde vereceği “Yeni Yıl Konseri” ile müzikseverlerle buluşacak. Erol Evgin “Yeni Yıl Konseri” ne özel hazırladığı repertuarındaki şarkıların arasına müzik yaşamından anılar, şiirler ve şakalar katarak oluşturduğu eşsiz şovuyla izleyenleri duygudan duyguya taşıyacak. Sanatçının şarkılarına özel olarak hazırlanan koreografiler, smokin ve tuvaletlerin salındığı danslarıyla dans grupları, bu konseri kolay kolay unutulmayacak bir yeni yıl gecesine dönüştürecek.

Bu özel gecede Erol Evgin’e, 20 kişilik özel orkestrası eşlik edecek.

Kapı Açılış: 20.30

Erol Evgin Yeni Yıl Konseri: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Tam 385.00 TL Öğrenci 315.00 TL

2. Kategori – Tam 308.00 TL Öğrenci 252.00 TL

3. Kategori – Tam 242.00 TL Öğrenci 198.00 TL

4. Kategori – Tam 198.00 TL Öğrenci 162.00 TL

5. Kategori – Tam 143.00 TL Öğrenci 117.00 TL

6. Kategori – Tam 110.00 TL Öğrenci 90.00 TL