CelloPianoDuo ve Genç Nefesler’in Özel Performansı ENKAda!

Seyircisini dünya çapında sanatçılarla buluşturan ENKA Kültür Sanat, ünlü viyolonsel-piyano ikilisi Dilbağ Tokay ve Emine Serdaroğlu ile birlikte fagot ve klarnet sanatçıları Tadija-Andrija Mincic kardeşleri ağırlayacak. 26 Kasım’da gerçekleştirilecek konser, ENKA sahnesine yeni bir soluk getirecek.

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları, 26 Kasım 2015 tarihinde özel bir müzik buluşmasına sahne olacak. Avrupa’da yetenekleriyle kendilerinden söz ettiren fagot ve klarnet sanatçıları Tadija-Andrija Mincic kardeşler; 1988 yılından bu yana “CelloPianoDuo” birlikteliğiyle aynı sahneyi paylaşan Dilbağ Tokay ve Emine Serdaroğlu ile ENKA sahnesinde buluşacak.

ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda, saat 20.30’da gerçekleştirilecek konserde; viyolonselde Dilbağ Tokay, piyanoda Emine Serdaroğlu, fagotta Tadija Mincic, klarnette ise Andrija Mincic performans gösterecek. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazanan Dilbağ Tokay ve Emine Serdaroğlu, Tadija ve Andrija Mincic kardeşlerle birlikte Mozart’tan Schumann’a, Mendelssohn’dan Nino Rota’ya klasik müzik sanatçılarının önemli eserlerini yorumlayacak.

Uluslararası yarışmalarda birçok birincilikler kazanmış fagot ve klarnet sanatçıları Tadija-Andrija Mincic, konser öncesinde düzenlenecek workshop’ta, genç müzisyenlerle buluşacak.

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları’nın etkinlik programı için facebook.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir, etkinlik biletlerine Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat’tan ulaşabilirsiniz.

Reklamlar