GARANTİ CAZ YEŞİLİ 2017 Şubat Konserleri!

Garanti Caz Yeşili, 2017’ye Şubat ayındaki iki konserle başlıyor. Babylon Bomonti’de gerçekleşecek Garanti Caz Yeşili konserleri biletlerini Garanti Bankası kredi kartlarıyla satın alanlara %20 indirim uygulanırken, satın aldığı bileti akıllı telefonlara indirilen KonserV aplikasyonuna okutanlar, puan kazanıyor. Kazanılan puanlarsa yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevrilebiliyor.

Hindi Zahra
1-2 Şubat 2017 / Babylon Bomonti

Caz ve dünya müziğini benzersiz bir şekilde harmanlayan Fas asıllı sanatçı Hindi Zahra, 1 ve 2 Şubat’ta yeniden sevenleriyle buluşuyor. Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören konserleriyle Türkiye’deki müzikseverlerin karşısına çıkan yetenekli sanatçı, kendine özgü üslubunu, caz ve Fas kökenlerinden gelen enstrümanlarla zenginleştiriyor. Sanatçı son albümü “Homeland”de yer alan parçaları seslendireceği konserleriyle Babylon Bomonti’de sahne alıyor.
Etkinlik Saati: 21:30

Jaga Jazzist
16 Şubat 2017 Perşembe / Babylon Bomonti

Norveç’in modern müzik dünyasına sunduğu Jaga Jazzist, etkileyici performanslarıyla Babylon Bomonti’de sahne alıyor. 1996’da yayınladığı ilk albümü Jævla Jazzist Grete Stitz ile dikkatleri çeken Jaga Jazzist, trompet, trombon, vibrafon, perküsyon, tuba gibi pek çok enstrümanı elektronik alt yapılarla sunuyor. 2015’te elektronik elementlere ağırlık verdikleri “Starfire” albümüyle ilk dönem üretimlerinden uzaklaşmadan yeni bir sayfa açan grup, 16 Şubat’ta Babylon Bomonti sahnesinde müzikseverlerle bir araya geliyor.
Etkinlik Saati: 21:30