VOLKSWAGEN ARENA’da ‘YERLİ YERİNDE’ Devam Ediyor

ARALIK’TA BÜYÜK EV ABLUKADA, GAYE SU AKYOL, CAN KAZAZ VE NİLİPEK.

Yerel sahne yeniden Volkswagen Arena’da bir araya geliyor!

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla çok yönlü, dinamik, öncü ve özgün deneyimlerin merkezi Volkswagen Arena, 2 Aralık Cumartesi günü Yerli Yerinde serisinin ikincisinde Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz, ve Nilipek.’i ağırlayacak.

Türkiye’nin sevilen müzisyenlerini ve gruplarını müzikseverlerle buluşturan Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi, uzun zamandır beklenen albümleri Fırtınayt’ı geçtiğimiz günlerde yayınlayan Büyük Ev Ablukada’nın kendine has performansına sahne olacak. “Develerle Yaşıyorum” ve “Hologram İmparatorluğu” albümleriyle Türk sanat müziğini modernize eden Gaye Su Akyol izleyicileri eşsiz bir yolculuğa çıkaracak. Akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenlemeleriyle Can Kazaz, “Bunca Yıl”, “Bir Ben Kalsam” gibi şarkılarını Volkswagen Arena’nın güçlü akustiğinde seslendirecek. Sakin vokali ve melodik aksanıyla Nilipek. Yerli Yerinde’de akustik poptan, alternatif rock’a uzanan müzikleriyle de Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da gerçeküstü bir konser deneyimi sunacak.

Avantajlı Biletler için Mobilet

Avantajlı dönemde saha içi bilet fiyatı 55 TL olan Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde’nin arkadaş paketi uygulaması Bi’ Sana Bi’ Bana ile saha içi biletler iki kişi için 100 TL.

Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde serisinin avantajlı dönem etkinlik biletleri Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden satın alınabiliyor.

Volkswagen Arena Hakkında

Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena, toplam 6 bin 500 kişilik kapasitesiyle, dinamik, yenilikçi atmosferiyle rutini kıran deneyimlere ev sahipliği yapıyor. Volkswagen Arena, canlı performans uzmanlığıyla etkinliği, zaman ve mekan sınırlarının ötesine taşıyor.
UNIQ İstanbul’un içinde yer alan Volkswagen Arena gişelerinden fuayesine, vestiyerlerinden yeme-içme hizmetlerine, kilitli dolaplarına kadar her ihtiyaca cevap verebilen entegre bir sisteme sahip. Her deneyimin ruhuna hızlı adapte olabilen mimari yapısıyla mekan, oturmalı ve ayakta konser düzeninin yanı sıra çeşitli konfigürasyonlar ve kullanım alanlarıyla gerektiğinde bir buz pisti, konferans salonu, fuar alanı ya da uluslararası standartlarda bir basketbol sahası haline gelebiliyor. Volkswagen Arena bugüne kadar Darüşşafaka Doğuş’un Euroleague maçları, League of Legends turnuvası, Drone yarışları, Kristal Elma Festivali, Fazıl Say’ın Nazım Oratoryosu, Bob Dylan, Pink Martini, Pixies, Travis, Blondie, Jack White, Morissey, Hozier, Imany gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserleri, Startup İstanbul, Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri, Ice Age Live, Fuerza Bruta şovları gibi binlerce katılımcıyla gerçekleşen etkinliklere ev sahipliği yaptı.

UNIQ Istanbul – Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4/A
212 377 67 00