Bridgestone ile Sinema Yolculuğu!

Bridgestone, sinemaseverler için hayata geçirdiği özel projeyle, Uniq Açık Hava Festivali’ndeki 5 filmi, özel üretilmiş Bridgestone kamp sandalyelerinden izleme imkânı sunuyor. Koltuklar gösterimin ardından sinemaseverlere hediye ediliyor.

Yıl içinde konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Uniq Açık Hava Filmleri Festivali’nde yayınlanan 5 film, Bridgestone iş birliği ile ekrana geliyor. 10-29 Ağustos tarihleri arasında Uniq Istanbul’un Açıkhava sahnesinde ekrana gelecek olan Ladybird, Loving Vincent, The Square, The Shape of Water ve The Death of Stalin filmleri Bridgestone’un sağlayacağı konforlu bir deneyim ile ekrana gelecek.

İş birliği kapsamında gösterimlerin ilki 10 Ağustos günü Greta Gerwig’in yönetmenliğini yaptığı Ladybird filmi gerçekleştirildi ve sinemaseverler, açıkhava sahnesinde kamp sandalyeleriyle konforlu bir sinema deneyimi yaşadı. 11 Ağustos’ta Lovin Vincent filminin ekrana geldiği festivaldeki özel gösterimler; The Square, The Shape of Water ve The Death of Stalin filmleri ile sürecek. Ayrıca, Uniq Açıkhava Sahnesi’nde Bridgestone iş birliği ile gerçekleştirilen gösterimlerin sonunda, sinemaseverlere Bridgestone kamp sandalyesi hediye ediliyor.

The Square 16 Ağustos, Saat 21.00
The Shape of Water 18 Ağustos, Saat 21.00
The Death of Stalin 29 Ağustos, Saat 21.00