!f OKUL İçin Başvurular Devam Ediyor!

Bu yıl 13-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin en önemli yeniliklerinden biri olan !f Okul için başvurular 9 Ağustos’a kadar uzatıldı. Sinemanın mutfağında beş gün geçirmek isteyenler, !f Okul’a başvurmak için geç kalmamalı!

Özün bağımsızlığını, yenidoğanın bilgeliğini, çeşitliliğin birlikteliğini keşfetmek isteyenlerle bu yıl 13-22 Eylül tarihleri arasında buluşacak olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali; yeniliklerle zenginleşerek kolektif, çok sesli bir yaşam ve sinema platformu olmayı sürdürüyor. Festivalin bu yılki en önemli yeniliklerinden biri olan !f X çatısı altında hayat bulacak !f Okul, yakın geleceğin meraklı ve yetenekli film profesyonellerini sinemanın mutfağında ağırlamaya hazırlanıyor. !f Okul, 9 Ağustos’a kadar öğrenmenin hayat boyu devam ettiğine inanan her yaştan, ruhu genç yönetmen, yapımcı, senarist, görüntü yönetmeni, kurgucu ve oyuncuların başvurularını bekliyor.

!f Okul, yakın geleceğin film profesyonellerinin kolektif çalışmayla bir filmin açılış sahnesini çektikleri platform olma özelliğini de taşıyor. !f Okul katılımcıları, 5 gün boyunca gerçekleştirilen atölyelerde hem film üretme sürecindeki muhtemel zorluklara ve püf noktalarına dair merak ettikleri soruların yanıtlarını bulacak hem de ulusal ve uluslararası konuklarla karşılıklı öğrenme süreci içinde olup kendilerini geliştirebilecekler.

!f Okul başvuruları https://ifistanbul.typeform.com/to/bZ557i adresinden yapılabiliyor.