GARANTİ CAZ YEŞİLİ Nisan Konserleri!

Garanti Caz Yeşili konserleri, Nisan ayında birbirinden ünlü isimlerin konserleriyle devam ediyor. Satın aldıkları biletleri akıllı telefon uygulaması KonserV ile okutanlar, kazandıkları puanları biriktirip, yeni biletlere ve birçok ödüle sahip olabiliyor.

garanti-bankasi-1

Jeremy Pelt Quartet
19-20 Nisan 2016 / Nardis Jazz Club

Caz dünyasının önde gelen genç trompetçilerinden Jeremy Pelt, 2015 yılında çıkan “Tales, Musings and Other Reveries” albümünün ardından Amerika ve Avrupa’da konserler veriyor. Nardis Jazz Club’ta New Yorklu piyanist Danny Grissett’in yanı sıra basta Ozan Musluoğlu ve davulda Ferit Odman ile birlikte sahne alıyor.

Etkinlik Saati: 21:30

 

garanti-bankasi-2

Stacey Kent
21 Nisan 2016 Perşembe / Zorlu PSM Drama Sahnesi

Fransız şanson geleneğiyle klasik Amerikan caz repertuarını kendi yorumuyla birleştiren Stacey Kent günümüzün en önemli caz şarkıcılarından biri olarak anılıyor. Her yeni albümle daha da oturan çizgisini dünyanın farklı coğrafyalarından aldığı ilhamla süsleyen Kent, romantizmin doruklarındaki sesinin başrolde olduğu performanslarıyla dikkat çekiyor.

Etkinlik Saati: 21:00

 

garanti-bankasi-3

Meredith Monk
28 Nisan 2016 Perşembe / Zorlu PSM Drama Sahnesi

Gelmiş geçmiş en iyi müzisyenler arasında gösterilen 72 yaşındaki muhteşem sanatçı Meredith Monk, İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor. Amerika’nın sanat alanında en yüksek onur derecesi olarak sayılan National Medal Of Arts ödülü sahibi Amerikalı besteci, vokalist, yönetmen ve film yapımcısı Monk, müzik yolculuğuna Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde devam ediyor.

Etkinlik Saati: 21:00

Reklamlar