GARANTİ CAZ YEŞİLİ Kasım 2016 Konserleri!

Garanti Caz Yeşili konserleri, Kasım ayında birbirinden ünlü isimlerin performanslarıyla devam ediyor. Zorlu PSM’de gerçekleşecek Garanti Caz Yeşili konserleri biletlerini Garanti Bankası kredi kartlarıyla satın alanlara %20 indirim uygulanırken, satın aldığı bileti akıllı telefonlara indirilen KonserV aplikasyonuna okutanlar, puan kazanıyor. Kazanılan puanlarsa yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevrilebiliyor.

The Veils
19 Kasım 2016 Cumartesi / Salon İKSV

Finn Andrews önderliğinde kurulan The Veils, “Lavinia” ile İndie Rock dinleyicilerinin yanı sıra dünya çapında herkesin hayranlığını ve takdirini toplayan bir hite imza attı. Polo Sorrentino ve Tim Burton gibi yönetmenlerin filmlerinde kullanılan şarkılarıyla ünleri artan grubun Finn Andrews, Sophia Burn, Raife Burchell, Dan Raishbrook, Henning Dietz ve Liam Gerrard’tan oluşan üyeleri yeni şarkılarıyla Salon İKSV’de sahne alıyor.
Etkinlik Saati: 22:30

Victor Wooten

Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Franceschini
11-12 Kasım 2016 / Zorlu PSM Drama Sahnesi

Bas gitarın Bach’ı olarak tanımlanan 5 Grammy ödüllü ABD’li müzisyen, besteci, yazar ve yapımcı Victor Wooten, müzik dünyasında 4 telli bas gitarıyla bir orkestra formunda sesler yaratabilmesiyle dikkat çekiyor. Rolling Stone dergisinin hazırladığı “Tüm Zamanların En İyi 10 Basçısı” listesinde 10. sırada yer alan Wooten, ABD’li caz/funk davulcusu Dennis Chambers ve ABD’li caz saksofoncusu Bob Franceschini’nin konuk sanatçı olarak yer aldığı grubu Victor Wooten Trio ile Zorlu PSM sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.
Etkinlik Saati: 21:00

Oh Land

 

Oh Land
29-30 Kasım 2016 Cumartesi / Salon İKSV

İsveç Kraliyet Bale Okulu’ndayken geçirdiği bir kaza nedeniyle müziğe yönelen Nanna Oland Fabricius ya da en bilinen adıyla Oh Land, “Wolf & I”, “White Nights”, “Perfection” gibi ezbere bilinen şarkıları ve sempatikliğiyle müzikseverlerin beğenisini kazandı. İstanbul’da verdiği konserlerle ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi edinen sanatçı, yumuşak sesi ve sıcakkanlı sahne performansıyla bu kez Salon İKSV sahnesinde cazseverlerle bir araya geliyor.
Etkinlik Saati: 21:30

Reklamlar