ELİF ÇAĞLAR BU CUMA YEPYENİ ALBÜMÜ MİSFİTİN LANSMAN KONSERİYLE SALONDA SEZONU KAPIYOR

Elif Çağlar merakla beklenen ikinci albümü Misfit’i, NU-DC Records etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü Amerikalı müzisyenlerin çaldığı ve usta Türk müzisyenlerin de konuk olduğu Misfit, farklı tarzlar ile caz arasında köprü kuruyor. Yine tüm söz-müziği kendisine ait olan, birbirinden farklı toplam on parçanın yer aldığı albümde ünlü caz müzisyenleri Aaron Parks (piyono), Harish Raghavan (kontrbas) ve Eric Harland (davul) Elif Çağlar’a eşlik ediyor. İlhan Erşahin (saksafon), İmer Demirer (trompet) ve Cenk Erdoğan’ın (perdesiz gitar) da konuk olduğu albümün çoğunluğu New York’ta kaydedildi. 


Salon’daki konserinde ise Çağlar’a piyanoda Serkan Özyılmaz, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman eşlik edecek. Elif Çağlar, ikinci albümü Misfit’in albüm lansman konseriyle 5 Haziran Cuma günü 22.00’da Salon’da hayranlarıyla buluşacak. Konserin biletleri ayakta 35 TL ve öğrenci 25 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden (her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) temin edilebilir.
Bilet Bilgileri

 

Etkinlik biletleri Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) temin edilebilir.  
Salon hakkında ayrıntılı bilgi için: 

http://www.saloniksv.com