Fatih Akın’ın Son Filmi “IN THE FADEPARAMPARÇA” Filminin Türkçe Afişi Yayınlandı!

Fatih Akın’ın Cannes’da Diane Kruger’a En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandırıp Yabancı Dilde En İyi Film Oscarı için yarışan son filmi Paramparça/In The Fade’in Türkçe afişi ilk kez FilmLoverss’ta!

Son dönemde düşüşe geçmiş olsa geçtiğimiz yıl vizyona giren Tschick’le iyi bir işe imza attığını söyleyebileceğimiz Fatih Akın, esas geri dönüşünü ise bu sene yapmıştı.

Yıl içerisinde birçok festivale konuk olup oldukça olumlu geri dönüşler alan In The Fade‘i ülkemizde Filmekimi sayesinde izleme fırsatı bulmuştuk. Önümüzdeki aylarda Fabula Film dağıtımcılığında ülkemizde de vizyona girmeye hazırlanan filmden yayınlanan Türkçe afiş ise ilk kez FilmLoverss’ta!

Başrolde Diane Kruger‘ın yer aldığı In the Fade ya da Türkçe ismiyle Paramparça, dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapmış ve Altın Palmiye için yarıştığı festivalde Diane Kruger’ın kazandığı En İyi Kadın Oyuncu ödülüyle dönmüştü. Daha sonra aralarında Toronto’nun bulunduğu birçok festivale konuk olan film, Yabancı Dilde En İyi Film Altın Küre adaylığı elde ederken aynı daldaki Oscar için şu anda son dokuza kalmış durumda.

Paramparça/In the Fade, 2 Şubat‘ta sinemalarda olacak.

Kaynak: FilmLoverss.com